MILLENIÁLOVÉ JSOU BUDOUCNOST

Kdo jsou?

Milleniálové jsou lidé ve věku 15-35 let, někdy označováni také jako “generace Y”. V České republice jsou jich téměř 3 miliony, tvoří tedy více než čtvrtinu populace. Starší milleniálové (25-35 let) se pomalu ale jistě stávají hlavním faktorem ovlivňujícím trh, ti mladší (15-25 let) ho ovlivňují už nyní, a to prostřednictvím vlivu na své rodiče.

PRVNÍ STUDIE ČESKÝCH MILLENIÁLŮ

Unikátní průzkum věnující se českým milleniálům provedly agentury PR.Konektor a NMS Market Research. Je zaměřený na jednotlivé oblasti chování této generace, preference a rozdíly mezi nimi a starší generací X. Výsledná data vychází z kvalitativního průzkumu, deníčků, diskuzí a kvantitativního on-line dotazníku. Zúčastnilo se jej 1613 respondentů, zvláštní kapitolou je panel s populárními českými youtubery z řad milleniálů.

 

Průzkum vám umožní nahlédnout do života českého milleniála. Pochopíte, jak přemýšlí, komunikuje a čemu dává přednost. Díky němu budete vědět, jak právě tuto generaci efektivně oslovit, zaujmout a dostat na svoji stranu.

 

Kontakty

Chcete se dozvědět více o studii?

Jan Pácl

jan.pacl@prkonektor.cz

+420 774 595 075

 

Kamil Kunc

kamil.kunc@nms.cz

+420 777 825 723

O nás

PR.Konektor
Patříme mezi přední agentury v Česku a na Slovensku a jsme držitelem řady prestižních ocenění (Česká cena PR, SABRE Awards, Excellence Awards). Poskytujeme komplexní služby s důrazem na moderní přístupy a smysluplnost v rámci celé marketingové komunikace. To zaručují profesionálové přímo z agentury i zkušení partneři, s nimiž na zakázkách spolupracujeme. Díky pobočce na Slovensku a členství v globální síti Eurocom Worldwide pomáháme klientům i za hranicemi České republiky.

 

NMS Market Research
Pomáháme největším hráčům na trhu již od roku 1998 zlepšovat zákaznický servis, nabízet lepší produkty a získávat nové zákazníky. Pomocí chytrých řešení v oblasti marketingového výzkumu pomáháme našim klientům lépe rozumět svým zákazníkům a proměnit toto porozumění ve správná obchodní rozhodnutí. Kromě pražské centrály má NMS Market Research pobočku na Slovensku, odkud řídí výzkumy probíhající po celé Slovenské republice. NMS Market Research je členem výběrového sdružení agentur působících v oblasti výzkumu trhu SIMAR, MSPA a prostřednictvím svých zástupců i členem mezinárodní organizace ESOMAR.